Великий економічний форум у Дніпрі збере тисячу бізнесменів, інвесторів та експертів – Валентин Резніченко

економичний форум

У середині листопада Дніпропетровщина прийматиме масштабний економічний форум, на який з’їдеться тисяча бізнесменів, банкірів, економістів та інвесторів з майже 20 країн світу. Учасники дадуть поради щодо розвитку економіки держави, а також дізнаються, як залучати інвестиції й виходити на міжнародні ринки. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«На форумі підніматимуть актуальні питання щодо розвитку української економіки. Очікуємо як успішних реформаторів з державного сектору, так і представників бізнесу. Акцент – на конструктивному діалозі та практичних навичках. Наша мета – звести якомога більше інвесторів з бізнесом та почути, чого вони прагнуть від держави. Форум – це комунікаційний майданчик для побудови нових ділових зв’язків. Робити бізнес-клімат у країні сприятливим – одне із завдань Президента України Петра Порошенка», – зазначив Валентин Резніченко. 

Знаннями ділитиметься сотня українських та закордонних експертів. У центрі уваги – реформи, інновації, експортна привабливість вітчизняних виробників та формування конкурентоздатності нашої країни. Усі тематичні зустрічі пройдуть у вигляді дискусій, тренінгів, презентацій і ділових ланчів.

Крім того, на форум завітають інвестори з Китаю, Японії, Німеччини, США, Франції, Нідерландів, Австралії. Закордонні гості дізнаються про інвестиційний потенціал Дніпропетровщини, поділяться власним досвідом та розкажуть про особливості виходу на світовий ринок. 

«Підприємці регіону зустрінуться з інвестиційними компаніями та презентують їм більше ста проектів. У них можна вкладати гроші вже зараз, – розказав радник голови ДніпроОДА Юрій Богданов. – Діяльності інвесторів сприяємо. Частіше за все їм потрібна не стільки допомога, скільки відсутність перепон у роботі». 

Форум – дводенний. 16 листопада платформою для міжнаціонального економічного обміну стане центр «Менора», 17-го – ДніпроОДА. 

Приєднатися до діалогу можуть усі бажаючі. Для цього достатньо зареєструватися на сайті форуму. Реєстрація стартує 5 жовтня.