Розвиток експорту — одна з пріоритетних тем економічного форуму DEF-2017

експорт

Як пройти шлях від сировинного експорту до експорту готової продукції та високотехнологічних розробок? Відповіді даватимуть експерти з України та Німеччини.

Дніпропетровська область — провідний експортний регіон України. На область припадає більше 25% національного експорту. Враховуючи, що українська економіка має бути орієнтованою на успіхи на зовнішніх ринках, організатори форуму вважають тему успіху в експорті однією з пріоритетних для висвітлення.

Український та регіональний експорт, на жаль, за структурою продовжують орієнтуватися на сировину та необроблену аграрну продукцію. Проте така структура експорту характеризується низькім рівнем доданої вартості, що не приносить країні та бізнесу того рівню доходу, яку б мала приносити. Саме тому при формування Експортної панелі організатори намагалися зібрати експертів, що можуть дати відповідь на три головні питання: як сформувати експортну стратегію держави, області та підприємства; як забезпечити максимальний рівень доданої вартості при експорті; як фінансово та юридично убезпечити зовнішньоекономічну діяльність.

Дискусійна панель, присвячена експорту, відбудеться 17 листопада у Круглій залі на 1 поверсі Дніпропетровської облдержадміністрації з 12:30 до 14:30.  Серед спікерів панелі — представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі, заступник міністра аграрної політики Ольга Трофімцева, віце-президент ТПП України Сергій Свістель, голова комітету експорту при Дніпро ОГА Ігор Снітівкер, заступник голови правління УкрЕксІмБанка Олексій Кушнір, запрошені експерти ЄБРР та інших міжнародних організацій..