Круглий стіл на тему: “Індустріальні парки як інструмент залучення інвестицій”

инвестіційний круглий стіл

Вперше в Дніпропетровській області  відбудеться круглий стіл присвячений проблемам функціонування індустріальних парків в Україні на тему: «Індустріальні парки як інструмент залучення інвестицій». Захід відбудеться за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Інвестиційно-інноваційного центру.

Учасники індустріальних парків України, керуючі компанії, представники фінансового сектора, провідні експерти та представники регіональної влади обговорять міжнародний досвід функціонування індустріальних парків і їх використання в Україні для створення нових виробництв, залучення інвестицій, забезпечення зайнятості населення та регіонального розвитку в контексті реформи децентралізації.

Особливу увагу буде приділено обміну досвідом та діалогу між керуючими компаніями та учасниками індустріальних парків. Будуть розглянуті різні шляхи фінансування та інвестиційні стимули для нових виробництв в індустріальних парках.

Ключові питання для обговорення:

  1. Джерела фінансування індустріальних парків (грантові програми, інвестори, банки)
  2. Механізм залучення інвесторів. Створення бренду індустріальний парк.

У заході візьмуть участь представники індустріальних парків з Дніпропетровської, Сумської, Вінницької, Полтавської, Київської та Львівської областей.

Час проведення круглого столу:  17 листопада 2017 р. 12.30-14.00 каб.408.