Головні теми Форуму присвячені модернізації країни

інвестиційна привабливість

Реформа державної системи, інвестиційна політика та експорт — серед головних тем DEF-2017.

Дніпровський економічний форум стане першою подією, де до економічної модернізації підійдуть з суто практичного боку. Серед головних тем форуму — проведення реформ в інтересах бізнесу, формування стратегії інвестиційної привабливості, розширення доступу українських компаній до міжнародних ринків, інструменти побудови інноваційної економіки, проведення податкової реформи тощо.

Організатори та ідеологи Форуму зосередять свою увагу на питаннях стратегії розвитку України та Дніпропетровської області, бо вважають, що зараз саме час перейти від планування “на завтра” до планування на 5-10-20 років вперед. Це стосується як країни в цілому, так і окремих регіонів, ринків, та бізнесів. Як сформувати стратегію модернізації? Як сформувати стратегію розвитку регіону? Як стратегічно підходити до побудови політики розвитку підприємства чи виходу на нові ринки? Саме на ці питання і має відповісти форум.

Серед гостей форуму, що мають дати свою відповідь на такі актуальні та важливі питання — Максим Нефьодов, Володимир Омелян, Андрюс Кубилюс, Тимофій Мілованов, Наталія Єремєєва, Юрій Голик та ще майже сотня експертів та спікерів з України та світу.