The main forum’s themes is dedicated to the Country modernization

інвестиційна привабливість

State system reform, investment politics and export are the main themes of  the DEF-2017.

The Dnipo economic forum will become the first event, where will be given especially practical way to economic modernization. Among the main forum’s themes are carrying out reforms for the benefit of business, forming investment attractiveness strategy, access expansion for the Ukrainian companies to the international markets, innovative economic building instruments, carrying out tax reform, etc.

Дніпровський економічний форум стане першою подією, де до економічної модернізації підійдуть з суто практичного боку. Серед головних тем форуму — проведення реформ в інтересах бізнесу, формування стратегії інвестиційної привабливості, розширення доступу українських компаній до міжнародних ринків, інструменти побудови інноваційної економіки, проведення податкової реформи тощо.

Організатори та ідеологи Форуму зосередять свою увагу на питаннях стратегії розвитку України та Дніпропетровської області, бо вважають, що зараз саме час перейти від планування “на завтра” до планування на 5-10-20 років вперед. Це стосується як країни в цілому, так і окремих регіонів, ринків, та бізнесів. Як сформувати стратегію модернізації? Як сформувати стратегію розвитку регіону? Як стратегічно підходити до побудови політики розвитку підприємства чи виходу на нові ринки? Саме на ці питання і має відповісти форум.

Серед гостей форуму, що мають дати свою відповідь на такі актуальні та важливі питання — Максим Нефьодов, Володимир Омелян, Андрюс Кубилюс, Тимофій Мілованов, Наталія Єремєєва, Юрій Голик та ще майже сотня експертів та спікерів з України та світу.