17 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ

Кругла зала, 1 поверх

ПОДАТКОВА РЕФОРМА: УСПІХИ, НЕВДАЧІ, ПЕРСПЕКТИВИ

 10.00 – 12.00

Модератор:

Тетяна Шевцова, експерт співавтор законопроекту про податок на виведений капітал

Ключові спікери:

Олександр Шемяткін, партнер юридичної компанії КМ Партнери

Бугримова Яна, радник міністра фінансів

Андрій Єрашов, керівник Комітету з розвитку підприємництва Спілки українських підприємців

Амелін Анатолій, керівник економічних програм Українського інституту майбутнього

Черкашин В’ячеслав, експерт групи Податкова реформа РПР

Ірина Вербицька, керівник депертаменту екологічної безпеки ДТЕК Енерго

Катамадзе Грігол, президент Асоціації платників податку України

Тарас Козак, президент Інвестиційної Групи УНІВЕР

Томчук Оксана, в.о. голови ДФС України в Дніпропетровській області

Олексієнко Дмитро, голова Громадської ради при ДФС України

ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ

Кругла зала, 1 поверх

ІНСТРУМЕНТИ УСПІХУ В ЕКСПОРТІ

12.30 – 14.30

Модератор:  Ігор Снітівкер

Ключові спікери:

Олена Кудляк, виконавчий директор Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі

Сергій Свістиль, віце-президент Торгово – промислової палати України

Сергій Малиновський, начальник відділу консалтингу для експортерів Офісу з просування експорту

Ганна Безрукова, керівник департаменту торгового фінансування ПАТ КБ “Приватбанк”

Лариса Мельничук, менеджер з розвитку групи логістичних компаній “ZAMMLER”

Вадим Гаврилов, керівник проекту з розвитку експорту ПАТ КБ “Приватбанк”

Тимур Халілов, координатор проекту ЄБРР “Консультації для малого та середнього бізнесу”

Наталія Єремєєва, член ради директорів Спілки українських підприємців

ТЕМАТИЧНІ ВИСТУПИ СПІКЕРІВ

Кругла зала, 1 поверх

15.00 – 16.00

“Інструменти ЄБРР для малого та середнього бізнесу” – Тимур Халілов, координатор проекту ЄБРР “Консультації для малого та середнього бізнесу”

Питання/відповіді

КРУГЛИЙ СТІЛ

Кругла зала, 1 поверх

16.30 – 18.00

АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС: ЕФЕКТИВНІСТЬ І НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Модератор:  Сергій Севріков

Ключові спікери:

Андре Піллінг, керівник проекту “Агроторгівля України” за підтримки Уряду Німеччини

Ігор Снітівкер, голова комітету з експорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Любов Гук, керівний представництва VimesV (Велика Британія) в Україні

Емма Турос, представнки Канадсько-Українського проекту підтримки торгівлі

Наталія Тарасова, Голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації

Ганна Морозова, Голова кооперації виробників часнику

Адам Мельник, Керівник фермерського господарства  “Владам ЮГ”

Андрій Турчиновський, Керівник українського представництва ISOQAR

ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ

Зала колегій, 3 поверх

ОСВІТА, НАУКА, БІЗНЕС — ВЗАЄМОДІЯ ПРИ ПОБУДОВІ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ

10.00 – 12.00

Модератор: Юрій Богданов

Ключові спікери:

Олексій Скрипинк, народний депутат України

Інна Совсун, віце-президент Київської школи економіки

Антон Сененко, снс Інституту фізики НАН України, популяризатор науки

Владислав Грєзєв, CEO Lobby X

Дмитро Письменний, СЕО Exigen Services Ukraine

Вікторія Олешко, спеціаліст з управління знаннями

Євген Рокитський, член Правління Асоціації “Українська оборонна та безпекова промисловість”

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

Зала колегій, 3 поверх

12.30 – 14.00 Освіта і бізнес: механізми взаємодії задля економічного розвитку

Веде семінар Інна Совсун, Віце – президент Київської школи економіки

14.30 – 16.00 Економіка знань: як знання стають драйвером розвитку країн та регіонів?

Веде семінар Вікторія Олешко, спеціаліст з управління знаннями

16.30 – 18.00 Технологічні тренди та їх вплив на розвиток цивілізації

Веде семінар Борис Старинський, керуючий партнер ABMcloud

КРУГЛІ СТОЛИ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ЗАХОДИ

322 кабінет, 3 поверх

10.00 – 12.00

ЖІНКИ У БІЗНЕСІ

Модератор:

Ірина Грицай, радниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації

Лариса Наливайко, віце – президент ВГО “Асоціація українських правників”

Ключові спікери:

Ганна Єрмолаєва, співзасновниця Medical Dental Group, голова благодійного фонду Kiddo

Наталія Єремєєва, Співвласниця та генеральний директор компанії Stekloplast, Член ради директорів об’єднаних незалежних підприємців «Спілка українських підприємців»;

Наталія Нетовкіна, засновниця Ювелірного Дому Zarina, Президент громадської організації «Ділові Українські ЖІНКИ»

Наталія Кошева, маркетинг та e-commerce директорка, Член ради директорів COMFY

Ольга Гертнер, засновниця першого квіткового центру «Viva Rosa» та бренду амбасадор інтернет-магазину кави Grusha.ua;

Ольга Альонова, засновниця дизайнерського бренду ALONOVA;

Ольга Штамбург, співголова  благодійного Фонду Kiddo

Ірина Ольховська, голова правління ПрАТ “Пантеон”

Сосєдка Олена, голова наглядової ради банку “Конкорд”, голова наглядової ради процесингового центру “Прокард”, засновник “Благодійна біржа “Добродій”.

12.10 – 14.00

SMART – РІШЕННЯ ДЛЯ МІСТ ТА ГРОМАД

Ключові спікери:

Яніка Мерило, заступник дніпровського міського голови

Єгор Автисов, креативний директор ПАТ КБ “Приватбанк”

Сергій Кучерявенко, віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати,

Григорій Шматков, голова Комітету провайдерів зелених послуг при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті

Катерина Шишка, директор з технічних питань, В.о. генерального директора ТОВ “ЕСКО “ЕнергоІнжиніринг”

Катерина Гунченко, координатор проекту, член громадської ради при “Державному агенстві з питань електронного урядування України”

Михайло Каменецький, технічний директор ТОВ “ІНТТЕКС”

Анатолій Долинний, генеральний директор ТОВ “КС – МЕХАТРОНІКС”

14.30 – 16.00

ПІДГОТОВКА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Ключові спікери:

Інна Совсун, віце – президенрт Київскьої школи економіки

Володимир Купрій, перший заступник Національного агентства з питань державної служби

Тарас Качка, заступник виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження”

Андрій Гевко, координатор з розвитку спроможності та тренінгів Центрального офісу реформ при Мінрегіон (програма U-LEAD with Europe)

Сергій Серьогін, директор Дніпропетровскього регіонального інституту державного управління НАДУ при Президенті України

Ірина Гнутова, начальник Управління роботи з персоналом Міністерства регіонального розвитку, будівництв та житлово – комунального господарства

Геннадій Кизименко, заступник директора Департаменту роботи з персоналом та кадрового розвитку Міністерства фінансів України

16:30 – 18:00

ВЗАЄМОДІЯ БІЗНЕС, ДЕРЖАВА ТА ГРОМАДИ: шляхи ефективної взаємодії задля розвитку

Микола Демченко, партнер юридичної компанії “Праве діло”, громадський активіст

ПРАКТИЧНІ СЕМІНАРИ

Прес-центр, 1 поверх

09.00 – 12.00

Стратегічні переговори

Веде семінар Микита Соловйов, юрист, спеціаліст з переговорного та договірного права

12.30 – 15.30

Закупівлі у приватному секторі

Ведуть семінар:

Оксана Ферчук, CEO zakupki.prom.ua

Тарас Шимко, експерт з публічних та приватних закупівель

Олександр Нікітєнков, керівник практики тендерного супроводу юридичної компанії “Праве діло”

Микола Смирнов, партнер, провідний юрист в сфері закупівель юридичної компанії “Праве діло”

16:00 – 18:00

Рейдерські схеми: як захистити свій бізнес?

Ведуть семінар:

Ксенія Проконова, партнер Практики управління конфліктами Juscutum

Руслан Редька, партнери Практики корпоративного права Juscutum

ОКРЕМІ ЗАХОДИ (УЧАСТЬ ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ ЗАЯВКОЮ)

408 каб.

12.30 – 14.00 Індустріальні парки як інструмент залучення інвестицій