16 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

м. Дніпро, пр. О.Поля 1

КОНФЕРЕНЦІЇ

Зал колегій, 3 поверх

10:00 – 11:45

ДНІПРО ЯК МІСТО ДЛЯ БІЗНЕСУ

(у партнерстві зі Спілкою українських підприємців)

Спікери:

1.      Олексій Гончарук, голова Офісу ефективного регулювання BRDO

2.      Олена Шуляк, віце-президент СУП

3.      Айварас Абромавичус, член Ради директорів СУП, Міністр економічного розвитку і торгівлі (2014-2016)

4.      Олександр Санжара, секретар Дніпровської міської ради

5.      Представники регіонального бізнесу

12:00 – 13:45

10 КРОКІВ ДЕРЖАВИ НАЗУСТРІЧ БІЗНЕСУ

(у партнерстві зі Спілкою українських підприємців)

Спікери:

1.      Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП

2.      Андрій Єрашов, співголова Комітету з розвитку підприємництва СУП

3.      Айварас Абромавичус, член Ради директорів СУП, Міністр економічного розвитку і торгівлі (2014-2016)

4.      Наталія Єремєєва, власниця Stekloplast

5.      Ольга Мішуровська, регіональний представник СУП у Дніпрі

14:00 – 15:45

УКРАЇНА У СВІТОВІЙ ТОРГІВЛІ

Модератор: Мар’яна Каганяк, Голова Офісу з просування експорту

Спікери:

1.      Роман Ващук,  Посол Канади в Україні

2.      Адам Барболет,  торговельний радник Посольства Канади в Україні

3.      Лю Дзюнь,  торговельний радник Посольства Китаю

4.      Атсусі Вакуї,  1й секретар Посольства Японії з торговельних питань

5.      Володимир Хоманець,  заступник начальника управління економічного співробітництва МЗС України

6.      Володимир Вахітов,  професор Київської школи економіки

7.      Ігор Снітівкер,  голова Ради з просування експорту при Дніпро ОДА

КОНФЕРЕНЦІЇ ТА КРУГЛІ СТОЛИ

Кругла зала, 1 поверх

10:00 – 11:45

ПОДАТОК НА ВИВЕДЕНИЙ КАПІТАЛ ТА ІНШІ ІДЕЇ ПОДАТКОВИХ РЕФОРМ

Головний доповідач: Тетяна Шевцова

Спікери:

1.      Олександр Шемяткін, партнер юридичної компанії КМ Партнери

2.      Андрій Єрашов, співголова Комітету з розвитку підприємництва СУП

3.      В’ячеслав Черкашин, експерт групи Податкова реформа РПР

4.      Дмитро Олексієнко, голова Громадської ради при ДФС України

5.      Богдана Ярова, підприємець, власник ГК Даная

6.      Микита Соловйов, підприємець та юрист

7.      Ольга Єльченко, керуючий партнер аудиторської фірми “АУДИТ – ІНВЕСТ”

8.      Тарас Котов, партнер Empirica Consulting

12:00 – 13:45

ВАЛЮТНА ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ: ЧОГО ОЧІКУВАТИ БІЗНЕСУ З ЛЮТОГО 2019 РОКУ

Спікер: Емал Бахраті, керівник проектів та програм департаменту відкритих ринків Національного банку України

14:00 – 15:45

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА: ІНВЕСТИЦІЙНІ ПЕРСПЕКТИВИ

Спікери:

1.      Олексій Мушак, народний депутат України

2.      Павло Кухта, заступник голови Групи стратегічних радників при Кабінеті Міністрів України

3.      Дмитро Романович, економічний експерт

4.      Тарас Козак, власник інвестиційної групи УНІВЕР

5.      Дмитро Яблоновський, заступник директора Центру економічної стратегії

6.      Андрій Ткаченко, партнер Empirica Consulting

7.      Тарас Котов, партнер Empirica Consulting

8.      Роман Граб, експерт із земельних питань

16:00 – 17:45

СТАНДАРТИЗАЦІЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Спікери:

1.      Євген Доільніцин, посада уточнюється

2.      Лілія Красоха, посада уточнюється

3.      Олександр Почтаренко, посада уточнюється

ДИСКУСІЇ ТА СЕМІНАРИ

322 кабінет, 3 поверх

10:00 – 11:45

ТЕОРІЯ ІГОР У БІЗНЕСІ

Спікер: Олексій Ігнатенко, кандидат фізико – математичних наук

12:00 – 13:45

ДЕРЖАВНІ ТА КОМЕРЦІЙНІ АУКЦІОНИ: ВЧИМОСЯ КУПУВАТИ ТА ПРОДАВАТИ ЕФЕКТИВНО

Спікери:

1.      Артур Гребєнников, керівник із розвитку напряму “Аукціони” торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua

2.      Олена Парфенюк, керівник департаменту державних закупівель, Zakupki.Prom.ua

3.      Миколай Смирнов, партнер и провідний юрист юридичної компанії «Правое дело»

4.      Антон Скоков, керівник групи впровадження Zakupki.Prom.ua та Vchasno.ua

14:00 – 15:45

КУЛЬТУРА ЯК ІНСТРУМЕНТ КРЕАТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ

Модератор: Демченко Микола, Co-Founder / Partner у Культурно – освітньому просторі LABS

Спікери:

1.      Максим Гольдін, СЕО в Арт Україна’

2.      Томас Бруннер, засновник ‘Друзі філармонії’

3.      Яна Тимошенко, завідувачка меморіального дому-музею ім. Д. І. Яворницького

4.       Олена Годенко-Наконечна, посада уточнюється

16:00 – 17:45

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ

Модератор: Демченко Микола, Co-Founder / Partner у Культурно-освітньому просторі LABS

Спікери:

1.      Владислава Миколюк, засновниця біржі благодійності “ДоброДій”

2.      Владислава Брусиловська, засновниця та керівниця благодійної фундації, меценатка та ініціаторка соціальних проектів

3.      Тетяна Люлька, посада уточнюється

4.      Катерина Тесленко, посада уточнюється

СЕМІНАРИ ТА ВОРКШОПИ

Прес-центр Дніпропетровської облдержадміністрації

10:00 – 11:45

DIGITAL – МАРКЕТИНГ У МАЛОМУ ТА СЕРЕДНЬОМУ БІЗНЕСІ

Спікер: Тетяна Аборонок, CEO групи компаній SeoWave

12:00 – 15:45

СКЛЯНА СТЕЛЯ: ЩО НЕ ДАЄ МАЛОМУ БІЗНЕСУ СТАТИ СЕРЕДНІМ?

Головний доповідач: Микита Соловйов, підприємець та юрист

16:00 – 17:45

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОВИХ РИЗИКІВ У БІЗНЕСІ

Спікер: Галина Бакум, юрист, адвокат, керівник юридичного напрямку групи компаній AUDIT-INVEST

КОНФЕРЕНЦІЇ ТА СЕМІНАРИ

Велика зала Медіа – простору

10:00 – 15:45

КАЙДЗЕН. ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ В УКРАЇНІ

Спікери:

1.      Олександр Янішевський, головний аудитор систем менеджменту TÜV Thüringen (Німеччина)

2.      Ольга Ватруба, фінансовий директор ПрАТ «Дніпрометиз»

3.      Ольга Наумочкіна, JTI Ukraine

4.      Станіслав Кушко,  JTI Ukraine

16:00 – 17:45

УПРАВЛІННЯ ЗНАННЯМИ В ПРОЕКТНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ

Спікер: Вікторія Олешко, спеціаліст з управління знаннями

СЕМІНАРИ ТА ВОРКШОПИ

Мала зала Медіа – простору

10:00 – 11:45

ЯК БЕЗБОЛІСНО ЗВІЛЬНИТИ КЕРІВНИКА?

Спікер: Ксенія Проконова, юрист, партнер практики управління конфліктами ЮК ЮСКУТУМ

12:00 – 13:45

СТАРТАПИ ТА ВЕНЧУРНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Спікер: Андрій Дробот, професор Київської школи економіки

14:00 – 15:45

ДЕРЖІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ПРАЦІ: ЯК УНИКНУТИ ЮРИДИЧНИХ РИЗИКІВ?

Спікер: Руслан Редька, юрист, партнер ЮК ЮСКУТУМ

16:00 – 17:45

ВІД БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ДО УПРАВЛІНСЬКОГО

Спікер: Яна Терехова, сертифікований фінансовий менеджер, консультант за програмою EBC

СЕМІНАРИ ТА ВОРКШОПИ

408 кабінет

14:00 – 15:45

ВПІЗНАТИ ШАХРАЯ: ЯК ЗБЕРЕГТИ ГРОШІ ТА РЕПУТАЦІЮ

Спікер: Наталія Чорногуб, комплаєнс експерт, GR – менеджер

16:00 – 17:45

ПОЛІТИКА СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ УКРАЇНИ

Спікери уточнюються.